KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w żłobku. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają dużą wiedzę i doświadczenie. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowywanie na najwyższym poziomie. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

 

 

NASZE MOCNE STRONY:

WYKSZTAŁCONA KADRA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

RÓŻNORODNE TECHNIKI PRACY

KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

CIĄGŁY ROZWÓJ I PODNOSZENIE KOMPETENCJI

MONIKA SZUBERTOWICZ
dyrektor, właściciel

Daria Dworak

Zastępca dyrektora

Jagoda Surowiec

Opiekunka

Diana Skoczylas

Opiekunka

Natalia Sikora

Opiekunka

Lucyna Cioch

Opiekunka

Anna Kucharzyk-Kędzia

Język angielski

Justyna Noga

Pielęgniarka

 

 

PROJEKT MAMA FIT-TO MAMA GIT

Mama FIT to mama GIT – to projekt skierowany do mam pragnących w kameralnym gronie zadbać o swoją figurę i kondycję fizyczną. Do treningu niezbędny jest jedynie wygodny strój zmienny, zapał i pozytywne nastawienie. Dla mam dzieci uczęszczających do naszego żłobka i przedszkola zajęcia są bezpłatne.

TRENER

Magdalena Łopuszańska – mama nastoletniego Krzysia, pełna żywiołu kobieta. Trener fitness i trener personalnym z wieloletnim stażem. Z doświadczenia również menager klubów sportowych. Motto: ,,Chcę żebyś odkryła w sobie siłę, która pokona strach, bo jedyną przeszkodą w osiągnięciu celu jesteś Ty”.

Facebook