LOKAL

Żłobek znajduje się na piętrze w wolnostojącym budynku, w dogodnej lokalizacji. Przestronna sala z wydzieloną strefą do nauki i spożywania posiłków, zabawy oraz odpoczynku zapewnia dzieciom komfortowy pobyt w bezpiecznych warunkach. Żłobek posiada własną łazienkę. Sala jest słoneczna i dostosowana do pobytu najmłodszych. Na parterze budynku znajduje się duża, kolorowa szatnia. Żłobek posiada także własny, ogrodzony plac zabaw.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Żłobek posiada dwa oczyszczacze powietrza renomowanej marki Sharp, które skutecznie zwalczają takie zanieczyszczenia, jak wirusy (w tym także wirusy grypy), bakterie, grzyby, pleśnie, pyłki, roztocza, a także ogranicza występowanie przykrych zapachów. Szczególną korzyść z używania oczyszczacza w tej technologii odnoszą osoby uczulone na alergie wziewne.

Bezpieczeństwo dzieci, rodziców, a także personelu jest dla nas szczególnie ważne, dlatego też  z uwagi na aktualną sytuację pandemii w Polsce nasza placówka została wyposażona nowoczesne,  szybkie i praktyczne rozwiązanie pozwalające na bezdotykowy pomiar temperatury przy użyciu szczególnych środków ostrożności za pomocą kamery na podczerwień.

Facebook