ZAPISY I OPŁATY

Żłobek czynny będzie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00 (opcjonalnie od 6:30 do 18:00).

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Starsze dzieci zapraszamy do naszego przedszkola.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie. Zaleca się aby na zapis umówić się indywidualnie z dyrekcją na wygodny dla Państwa termin, poprzez uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 606 475 850.

 

INFORMACJE O OPŁATACH:

CZESNE
Stała opłata miesięczna wynosi 950zł

WPISOWE
Jednorazowe wpisowe wynosi 400zł

RODZEŃSTWO
Zniżka 100zł na drugie dziecko

DZIECI Z ORZECZENIEM
Bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku od 2,5 lat

POSIŁKI
Trzy zdrowe posiłki 12zł/dziennie

ZAJĘCIA DODATKOWE
bez dodatkowych opłat

 

 

Stała opłata miesięczna za czesne miesięczne wynosi 950zł i pobierana jest z góry.

Jednorazowa opłata wpisowego wynosi 400zł i ma charakter bezzwrotny.

W przypadku uczęszczania do żłobka dwójki dzieci (dziecko może uczęszczać również do naszego przedszkola) Rodzic otrzymuje zniżkę 100zł na drugie dziecko na czas pobytu rodzeństwa w placówkach. 

Niepełnosprawne dzieci powyżej 2,5 lat posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczają do naszego żłobka bezpłatnie i mają zapewnioną realizację zajęć specjalistycznych zgodnych z treścią dokumentu.

Opłata za posiłki wynosi 12zł dziennie. Dziecko otrzymuje śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek dostarczony przez sprawdzoną firmę cateringową. Wielkość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości dni, w których dziecko przebywać będzie w żłobku.

 

 

APLIKACJA LIVE KID

W naszym żłobku korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w postaci aplikacji Live Kid, dzięki której rodzice na bieżąco mogą w wygodny sposób zgłaszać nieobecność dziecka, zapoznawać się z ogłoszeniami, harmonogramem zajęć, przeglądać zdjęcia i otrzymywać miesięczne rozliczenia z możliwością ich natychmiastowego uregulowania. Wszystko to odbywa się za pomocą kilku intuicyjnych kliknięć i zapewnia komfort komunikacji z placówką.

 

 

Celem zapewnienia sobie miejsca w nowym żłobku prosimy o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej:

Facebook