ZAPISY I OPŁATY

Uwaga: ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszym żłobkiem informujemy, iż na ten moment nie posiadamy już wolnych miejsc. Zapisy przyjmujemy również na listę rezerwową. 
Pierwszeństwo przy przyjęciu mają dzieci niepełnosprawne oraz rodzeństwo.

 

Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się końcem stycznia. 

 

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:30.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.
Dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe – rocznik 2021 i 2020.
Rocznik 2020 od września 2023 będzie mógł kontynuować współpracę z nami i rozpocząć edukację w grupie przedszkolnej.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie. Zaleca się aby na zapis umówić się indywidualnie z dyrekcją na wygodny dla Państwa termin, poprzez uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 606 475 850.

 

 

Jedna opiekunka (ciocia) ma pod opieką do 8 dzieci. Liczba kadry dostosowana jest do liczebności grupy.

Liczebność grupy jest uzależniona od metrażu sali zajęć, nad czym czuwa SANEPID (im większa sala tym możliwość zapewnienia opieki dla większej ilości dzieci).

Duże grupy (30, 38 osobowe) nie oznaczają gorszych warunków pobytu dzieci – niezmiennie na 8 dzieci przypada jedna opiekunka. Biorąc pod uwagę wiek dzieci i słabszą odporność zazwyczaj codziennie nieobecne jest 15-30% dzieci, a w sezonach chorobowych nawet 50%, w związku z czym „liczba dzieci w grupie” nie przekłada się na ilość faktycznie uczęszczających dzieci. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć na naszym profilu Facebook celem przekonania się jak efektywna może być praca wykwalifikowanej kadry z dużą grupą dzieci.
Dzieci są zadbane, radosne, a pozytywne rekomendacje rodziców powodują, że zainteresowanie naszą placówką jest duże, dlatego też radzimy nie zwlekać z zapisem do ostatniej chwili.

INFORMACJE O OPŁATACH:

CZESNE
Stała opłata miesięczna wynosi 1200zł

WPISOWE
Jednorazowe wpisowe wynosi 400zł

RODZEŃSTWO
Zniżka 100zł na drugie dziecko

DZIECI Z ORZECZENIEM
Bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku od 2,5 lat

POSIŁKI
Smaczne, zdrowe posiłki 13,50zł/dziennie

ATRAKCJE DODATKOWE
bez dodatkowych opłat

Stała opłata miesięczna za czesne miesięczne wynosi 1200zł i pobierana jest z góry. 

Od września 2021 wprowadzony zostaje Rzeszowski Bon Żłobkowy, dzięki któremu rodzice spełniający określone kryteria mogą otrzymać zwrot 300zł/miesięcznie za żłobek – organ odpowiedzialny: MOPS.

Dodatkowo od 2022 wprowadzony został Rodzinny Kapitał Opiekuńczy dzięki któremu można się starać o dofinansowanie w wysokości 400zł – organ odpowiedzialny: ZUS.

 

Jednorazowa opłata rekrutacyjna wynosi 400zł i ma charakter bezzwrotny.

W przypadku uczęszczania do żłobka dwójki dzieci (dziecko może uczęszczać również do naszego przedszkola) Rodzic otrzymuje zniżkę 100zł na drugie dziecko na czas pobytu rodzeństwa w placówkach. 

Niepełnosprawne dzieci powyżej 2,5 lat posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczają do naszego żłobka (lub najmłodszej grupy przedszkolnej)  bezpłatnie i mają zapewnioną realizację zajęć specjalistycznych zgodnych z treścią dokumentu.

Opłata za posiłki wynosi 13,50zł dziennie. Dziecko otrzymuje śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek dostarczony przez sprawdzoną firmę cateringową. Wielkość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości dni, w których dziecko przebywać będzie w żłobku. Dzieci posiadające alergie pokarmowe mogą skorzystać z diety indywidualnej – koszty wyżywienia ustalane są w oparciu o rodzaj i ilość alergenów. 

 

APLIKACJA LIVE KID

W naszym żłobku korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w postaci aplikacji Live Kid, dzięki której rodzice na bieżąco mogą w wygodny sposób zgłaszać nieobecność dziecka, zapoznawać się z ogłoszeniami, harmonogramem zajęć, przeglądać zdjęcia i otrzymywać miesięczne rozliczenia z możliwością ich natychmiastowego uregulowania. Wszystko to odbywa się za pomocą kilku intuicyjnych kliknięć i zapewnia komfort komunikacji z placówką.

DOKUMENTY DO ZAPISU

Celem przyspieszenia procedury zapisu do żłobka prosimy o wypełnienie i dostarczenie do Sekretariatu po uprzednim umówieniu się poniższych dokumentów. Prosimy w miarę możliwości o podpis pod wszystkimi dokumentami obojga rodziców/opiekunów prawnych.

 

Uwaga: umowę prosimy wydrukować i wypełnić w dwóch egzemplarzach (pozostałe dokumenty w jednym egzemplarzu).

Na spotkanie prosimy o przyniesienie w formie gotówkowej kwoty 400zł będącą opłatą rekrutacyjną i gwarantującą miejsce w żłobku od wyznaczonego umową terminu.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

UMOWA

RODO

OŚWIADCZENIE

UPOWAŻNIENIE

POŁOŻNA

WYPRAWKA

Prosimy o przygotowanie dla dziecka: butów na zmianę, ubrania zapasowe (body/koszulki/bluzki, spodnie, majteczki – jeśli dziecko korzysta), pampersy (paczka), chusteczki nawilżane (opakowanie), chusteczki suche (opakowanie), krem na odparzenia, pościel (poduszka, kołdra/kocyk, prześcieradło), jeśli dziecko korzysta smoczek (używany podczas leżakowania – stopniowo będzie odstawiany).

Facebook