ZAPISY I OPŁATY

Uwaga: ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszym żłobkiem informujemy, iż na ten moment posiadamy jeszcze jedynie 1 miejsce na bieżący rok szkolny. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie podkreślamy, ze nabór prowadzony jest przez cały rok i istnieje możliwość zapisu dziecka w dowolnym momencie w miarę dostępności wolnych miejsc. W przypadku braku wolnych miejsc umożliwiamy zapis na listę rezerwowa – gdy tylko zwolni się miejsce w żłobku będziemy się z Państwem kontaktować.  

 

 

Żłobek czynny będzie od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:30.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 2,5 lat.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie. Zaleca się aby na zapis umówić się indywidualnie z dyrekcją na wygodny dla Państwa termin, poprzez uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 606 475 850.

 

INFORMACJE O OPŁATACH:

CZESNE
Stała opłata miesięczna wynosi 1050zł

WPISOWE
Jednorazowe wpisowe wynosi 400zł

RODZEŃSTWO
Zniżka 100zł na drugie dziecko

DZIECI Z ORZECZENIEM
Bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku od 2,5 lat

POSIŁKI
Cztery zdrowe posiłki 12,50zł/dziennie

ZAJĘCIA DODATKOWE
bez dodatkowych opłat

Stała opłata miesięczna za czesne miesięczne wynosi 1050zł i pobierana jest z góry. 

Od września 2021 wprowadzony zostaje Rzeszowski Bon Żłobkowy, dzięki któremu rodzice spełniający określone kryteria mogą otrzymać zwrot 300zł/miesięcznie za żłobek – organ odpowiedzialny: MOPS.

Dodatkowo od 2022 wprowadzony został Rodzinny Kapitał Opiekuńczy dzięki któremu można się starać o dofinansowanie w wysokości 400zł – organ odpowiedzialny: ZUS.

 

Jednorazowa opłata rekrutacyjna wynosi 400zł i ma charakter bezzwrotny.

W przypadku uczęszczania do żłobka dwójki dzieci (dziecko może uczęszczać również do naszego przedszkola) Rodzic otrzymuje zniżkę 100zł na drugie dziecko na czas pobytu rodzeństwa w placówkach. 

Niepełnosprawne dzieci powyżej 2,5 lat posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczają do naszego żłobka (lub najmłodszej grupy przedszkolnej)  bezpłatnie i mają zapewnioną realizację zajęć specjalistycznych zgodnych z treścią dokumentu.

Opłata za posiłki wynosi 12,50zł dziennie. Dziecko otrzymuje śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek dostarczony przez sprawdzoną firmę cateringową. Wielkość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości dni, w których dziecko przebywać będzie w żłobku. Dzieci posiadające alergie pokarmowe mogą skorzystać z diety indywidualnej – koszty wyżywienia ustalane są w oparciu o rodzaj i ilość alergenów. 

 

APLIKACJA LIVE KID

W naszym żłobku korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w postaci aplikacji Live Kid, dzięki której rodzice na bieżąco mogą w wygodny sposób zgłaszać nieobecność dziecka, zapoznawać się z ogłoszeniami, harmonogramem zajęć, przeglądać zdjęcia i otrzymywać miesięczne rozliczenia z możliwością ich natychmiastowego uregulowania. Wszystko to odbywa się za pomocą kilku intuicyjnych kliknięć i zapewnia komfort komunikacji z placówką.

DOKUMENTY DO ZAPISU

Celem przyspieszenia procedury zapisu do żłobka prosimy o wypełnienie i dostarczenie po uprzednim umówieniu się poniższych dokumentów. Umowa uzupełniana jest w sekretariacie.  Prosimy w miarę możliwości o podpis pod wszystkimi dokumentami obojga rodziców/opiekunów prawnych.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

RODO

OŚWIADCZENIE

UPOWAŻNIENIE

POŁOŻNA

WYPRAWKA

Prosimy o przygotowanie dla dziecka: butów na zmianę, ubrania zapasowe (body/koszulki/bluzki, spodnie, majteczki – jeśli dziecko korzysta), pampersy (paczka), chusteczki nawilżane (opakowanie), chusteczki suche (opakowanie), krem na odparzenia, pościel (poduszka, kołdra/kocyk, prześcieradło).

Facebook