ZAPISY I OPŁATY

Uwaga: ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszym żłobkiem informujemy, iż na ten moment posiadamy jeszcze jedynie 1 miejsce na nowy rok szkolny. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie podkreślamy, ze nabór prowadzony jest przez cały rok i istnieje możliwość zapisu dziecka w dowolnym momencie w miarę dostępności wolnych miejsc.

W przypadku braku wolnych miejsc umożliwiamy zapis na listę rezerwowa – gdy tylko zwolni się miejsce w żłobku będziemy się z Państwem kontaktować.  

 

Żłobek czynny będzie od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:30.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 2,5 lat.

Dzieci od wieku 2,5 lat serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola – od września 2021 zostaje utworzona oddzielna grupa dla najmłodszych maluchów.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie. Zaleca się aby na zapis umówić się indywidualnie z dyrekcją na wygodny dla Państwa termin, poprzez uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 606 475 850.

 

PROGRAM MALUCH PLUS 2021

Miło nam poinformować, iż nasz żłobek wygrał konkurs ofert na dofinansowanie do miejsc opieki nad dziećmi i tym samym dołączył do Programu Maluch Plus 2021, dzięki któremu czesne miesięczne zostaje przez cały bieżący rok obniżone o kwotę 80zł.

 

Nazwa programu: Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+ 2021” Moduł 4 – Zapewnienie funkcjonowania 30 miejsc opieki

 

INFORMACJE O OPŁATACH:

CZESNE
Stała opłata miesięczna wynosi 950zł (870zł z Programem Maluch Plus) 

WPISOWE
Jednorazowe wpisowe wynosi 400zł

RODZEŃSTWO
Zniżka 100zł na drugie dziecko

DZIECI Z ORZECZENIEM
Bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku od 2,5 lat

POSIŁKI
Cztery zdrowe posiłki 12zł/dziennie

ZAJĘCIA DODATKOWE
bez dodatkowych opłat

 

 

Stała opłata miesięczna za czesne miesięczne wynosi 950zł i pobierana jest z góry.

Dzięki programowi Maluch Plus czesne w 2021 roku 870zł.

Od września 2021 wprowadzony zostaje Rzeszowski Bon Żłobkowy, dzięki któremu rodzice spełniający określone kryteria mogą otrzymać zwrot 300zł/miesięcznie za żłobek.

Korzystając z programu Maluch+2021 oraz Rzeszowskiego Bonu czesne wynosi jedynie 570zł.

 

Jednorazowa opłata rekrutacyjna wynosi 400zł i ma charakter bezzwrotny.

W przypadku uczęszczania do żłobka dwójki dzieci (dziecko może uczęszczać również do naszego przedszkola) Rodzic otrzymuje zniżkę 100zł na drugie dziecko na czas pobytu rodzeństwa w placówkach. 

Niepełnosprawne dzieci powyżej 2,5 lat posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczają do naszego żłobka (lub najmłodszej grupy przedszkolnej)  bezpłatnie i mają zapewnioną realizację zajęć specjalistycznych zgodnych z treścią dokumentu.

Opłata za posiłki wynosi 12zł dziennie. Dziecko otrzymuje śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek dostarczony przez sprawdzoną firmę cateringową. Wielkość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości dni, w których dziecko przebywać będzie w żłobku. Dzieci posiadające alergie pokarmowe mogą skorzystać z diety indywidualnej – koszty wyżywienia ustalane są w oparciu o rodzaj i ilość alergenów. 

 

APLIKACJA LIVE KID

W naszym żłobku korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w postaci aplikacji Live Kid, dzięki której rodzice na bieżąco mogą w wygodny sposób zgłaszać nieobecność dziecka, zapoznawać się z ogłoszeniami, harmonogramem zajęć, przeglądać zdjęcia i otrzymywać miesięczne rozliczenia z możliwością ich natychmiastowego uregulowania. Wszystko to odbywa się za pomocą kilku intuicyjnych kliknięć i zapewnia komfort komunikacji z placówką.

Celem przyspieszenia procedury zapisu do żłobka prosimy o wypełnienie i dostarczenie po uprzednim umówieniu się karty zgłoszeniowej. Pozostałe dokumenty uzupełniane  w sekretariacie

Facebook